Co je nového v íbékáčku? Přečtěte si listopadové vydání nejnovějších drbů a přestupových spekulací!

Snímek obrazovky (245)Nemůžeme náš souhrn novinek v okurkové sezoně (nejbližší florbalový turnaj nás podle všeho čeká až na Vánoce v Lišově) načít jinak než hlavní událostí podzimu 2015. Ředitel marketingového oddělení, útočník našeho klubu, miláček žen (především těch velmi mladých a pak třicátnic) a módní ikona Ondřej Talíř totiž šokoval jihočeskou veřejnost novým účesem. Po vzoru nového světového trendu má „Tácek“ nový sestřih, který (pokud jste náhodou nebyli na víkendovém Bigyplese) můžete vidět na přiloženém obrázku. Ondra se navíc nechal slyšet, že by v budoucnu rád ozdobil svojí hlavu vyhlášenou cibulkou (čti culíčkem). Ohlasy na Talířův nový účes se velice různí, uvidíme, jak zareaguje jeho fanklub Bitches, jehož neoficiální předsedkyně Sára Lučanová (15) byla novým sestřihem očividně uchvácena. Každopádně se sluší Ondrovi poděkovat, protože náš tým opět výborně zviditelnil ve světě!

O víkendu se ale konaly v našem kraji i jiné zajímavé akce. Čerstvá osmnáctka Kalný, pro něhož jsme natočili minulý týden toto dojemné video, se se svým věčným haterem a zároveň kamarádem Kočím místo zmíněného sobotního plesu vydal na oslavu narozenin jisté slečny. Jak tam Šimon dopadl bohužel nevíme, každopádně už se náš milý kamarád nemusí konečně stresovat, zda mu v hospůdce nalejou (Radomil si bohužel na tento opojný moment ještě musí chvíli počkat).2348c528c1094ededb781cf76612fbf3a482390a120d440e11688bc69ea7102f_1

Počkat si ještě nějaký ten rok musí i nejmladší člen kádru Honza Šefrna, který se svojí partou teď vymetá taneční parkety. A nejen to, pánové podlehli celosvětovému fenoménu zvanému Movember, kdy si muži neholí své kníry, které pak většinou narůstají do zajímavých rozměrů. Jak se jim to daří si můžete prohlédnout zde (ale v pohodě kluci, nám táhne na dvacet a taky máme pořád heboučký tvářičky :-)).

Výjimku mezi námi v tomto ohledu však tvoří veterán a Honzův starší bratr Tomáš, který si může dovolit Movember držet celoročně. Dvacetiletý rodák z Českých Budějovic si navíc výborně vede v osobním životě a jako jeden z mála našich hráčů si udržuje pevný a kvalitní dlouhotrvající vztah, což zaslouží obdiv z naší strany. #welldoneTomio. Horší je to však s jeho vztahem k IBK Budweis, Tomáš totiž po odmítnutí účasti v Kladně našel novou lásku (myšleno ze sportovního hlediska), když začal pravidelně hrát badminton. Tento dechberoucí sport Šefrnu zaujal natolik, že by podle našich informací mohl rozvázat platnou smlouvu s IBKB a dohodnout se s BC Strahovští Technici.

O přestupu jedná také „pínis“ z Rudolfova Ondřej Pekárek, který obdržel neodolatelnou nabídku od čínského Xiung-Changu. Asijské milionáře zaujalo jeho vypracované tělo, na kterém si Ondra zakládá. Jednání však nejspíše ztroskotají na odstupném, Číňané sice nabízejí za Pekárka soukromý tryskáč a ostrov v Pacifickém oceánu, podle vedení klubu je to však směšná nabídka a svého hráče si cení minimálně na trojnásobek.

Reálněji vypadal přesun Vojty Smějsíka do Etiopie, místní atletický klub SC Addis Abeba za něj Budějcím nabídl pytel brambor a 50 etiopských birrů. Finančně velmi zatížené íbékáčko by tuto neodolatelnou nabídku bez váhání přijalo, nicméně po zralé úvaze vedení klubu došlo k názoru, že bez brankáře hrát florbal moc nejde. Smějsík, jenž dle svých slov „může běhat půl dne a stejně ho nebolí nohy“, dal najevo na týden starém setkání u Karlova mostu svojí nespokojenost s výsledkem jednání předčasným odchodem z hospody.

Tolik tedy listopadové novinky z klubu, my vám děkujeme za přízeň a můžeme prozradit, že už brzy se můžete těšit na exkluzivní rozhovor. V příštích dnech ho najdete na našem fejsbuku, a bude to stát za to, takže si nás rozhodně nevyndavejte z oblíbených stránek!

#IBKforfans #MovemberIssue

(mm)

One Response to Talířův nový účes hlavním tahákem podzimu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *