Zdálo se, že tento souboj nemůže mít vítěze. Bude mít Íbékáčko dříve nové dresy, nebo vyhraje nějaký turnaj? Odpověď na tuto otázku však už víme. Do roku 2019 totiž vínovožlutí míří v novém hábitu!

Koncem roku 2017 provedlo vedení IBKB důkladnou analýzu, jejíž výsledkem bylo zjištění, že za zdánlivě nekonečné čekání na první historický triumf může nedostatečná kvalita týmových dresů. Problém byl zejména v tom, že stávající dresy nebyly vínové, jak by být měly, nýbrž pouze tmavě červené. Uplynulý rok 2018 teorii pouze potvrdil a tak se po dlouhých 14 měsících daly věci do pohybu.

Výsledkem jsou zbrusu nové, kvalitní dresy v krásném, vínovožlutém provedení, zhruba někde na pomezí konceptů AS Řím a Dukly Jihlava. Jejich slavnostní odhalení obstaral stejně jako v případě prvních dresů v roce 2015 vedoucí marketingového oddělení Ondřej Talíř, který za dozoru českobudějovických radních vzorně držel úhel před zraky jednoho přítomného novináře z Pětidomí.

„Myslím, že jsme právě udělali zásadní krok ve směřování našeho klubu. S těmito nádhernými dresy, v nichž konečně vyniknou naše vyrýsované postavy, se můžeme rovnat i těm největším jihočeským velkoklubům typu Safari,“ oznámil na tiskové konferenci na bludném kameni Talíř.

Na jakém turnaji se Íbékáčko poprvé představí v nových dresech ještě není jasné, premiéru však nové trikoty budou mít podle našich informací v Chánově, kde se Jihočeši střetnou s místními United.

 

P.S.: Pokud stále čekáte na report z posledního turnaje v Lišově, můžete si přečíst reporty např. z roku 2017, 2016 nebo 2015, kde se dozvíte vše podstatné.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *